Harun Geçit Hoş Geldin 2021 Yılı Yeni Yıl Mesajı

Yeni sitemde ilk blog yazım

Her yazılımcı gibi “Merhaba Dünya” diyerek başlamak isterdim. Zaten öyle başlamışım. Ama merhaba dünya demeden önce merhaba yeni yıl demek daha güzel olacak sanırım. Bu yazıyı yeni yıla, umutlar dolu bir şekilde paylaşarak yazıyorum.

Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle sosyal bir hayatımız olmadı. 2020 yılı pek çok felaketlerle ve acılarla geçti. Bu olaylar bizleri yıldırmamalı. Daha fazla çalışmamız gerektiğini öğrendik. Sağlık çalışanlarımızın nasıl canla başla çalıştığına ve bu uğurda kimisinin de can verdiğine tanıklık ettik. Aşı çalışmaları yapan bilim insanlarımızın bu mücadelede gösterdikleri çabaları hepimiz gördük. Bilişim dünyasında dijitalleşme süreçlerinin ne kadar gerektiğini ve bu dijitalleşmenin de ne kadar acil olduğunu anladık. Küresel salgının bizleri daha fazla çalışmaya ittiğini yaşayarak tecrübe ettik.

2020 yılı geride kaldı ve şimdi yeni bir yıla giriyoruz. Öncelikle 2021 yılının hepimize sağlık, bereket, barış, dostluk ve huzur getirmesini Allah’tan diliyorum. Bundan sonraki yılların da ne kadar önemli olduğuna işaret ediyorum.

Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum. Esen kalın.

Sosyal ağlarda paylaşın

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir